sesja lifestyle nad morzem, szukam

sesja lifestyle nad morzem, szukam

Poszukuje fotografa do sesji nad morzem. Jeśli znacie kogoś, kto jest wykwalifikowany i zna jakieś ciekawe miejsca to dajcie znać.

nemiasty

Posty: 1

 
Znalezienie fotografa nie jest problemem, ale trzeba sprawdzać czy to osoba, która traktuje to jak pasje, bo wtedy takie zdjęcia są naprawdę o wiele ładniejsze.

TomekK

Posty: 2

 
Uwielbiam morze, dlatego sesje nad morzem to moje marzenie. Na razie nie mam jak się tam wybrać, ale jeśli tylko będzie okazja to wcześniej skontaktuje się z osobą, która takie zdjęcia robi. Na pewno znajdzie się jakiś wolny termin i wtedy pojedziemy z rodziną. Im więcej takich oryginalnych zdjęć mamy tym lepiej.

Asd7

Posty: 19

 
U nas profesjonalna Pani fotograf wykonała sesję lifestyle nad morzem razem z dziećmi. Efekt? Trudno to opisać to trzeba po prostu zobaczyć. Teraz już wiem, że to były dobrze wydane pieniądze na super pamiątkę rodzinną.

mirekp2005

Posty: 4

 
Duży wybór różnych sesji nad morzem można znaleźć tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Znajomi korzystali z tej oferty i byli bardzo zadowoleni.

Soryuj

Posty: 2

 
Mnie się niezmiernie podobała sesja rodzinna nad morzem, bowiem powstały niesamowite zdjęcia. Odpowiednie ustawienie, ubranie, a do tego później takie zdjęcia trafiają do obróbki. Sami nigdy niczego podobnego byśmy nie wykonali, bowiem nie wiemy jak.

Saradoonin

Posty: 2

 
My nad morzem mieliśmy zdjęcia ślubne i efekt był niesamowity. Zachód słońca też był, dlatego polecam wszystkim. Kosztuje to troszkę, lecz efekt jest po prostu super, dlatego nie ma sensu patrzeć tylko na koszty.

VjakV

Posty: 7