domy drewniane całoroczne projekty, znacie ?

domy drewniane całoroczne projekty, znacie ?

Ile kosztuje budowa domu drewnianego z bala toczonego 18 cm? Zastanawiam się czy pożądane byłoby czy może szukać czegoś innego?

PaweL

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o wykonanie bezpośrednio od producenta domów drewnianych całorocznych to można to znaleźć na stronie https://wondorf.net/pl/manufacturing. Mają tutaj przygotowany kalkulator gdzie zaznacza się różne opcje projektu.

12erBis

Posty: 6

 
Wybrałem dom z bala pod klucz i firma wszystko mi wykonała. Z tego, co wiemy to był producent domów, dlatego uzyskałem naprawdę bardzo niskie ceny. Jestem zadowolony, bo całą pracę wykonali bardzo solidnie.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Podobają mi się nowomodne domy z bali, natomiast na nieszczęście nie mam działki. Może za kilka lat coś się zmieni i wówczas ten dom wreszcie u mnie powstanie. Uwielbiam drewno i czuje się w takich domach niezmiernie dobrze. Na razie pozostaje mi w nich mieszkać tylko na wakacjach.

Nagórę44

Posty: 6

 
Wybrałem dom z bala pod klucz i firma wszystko mi wykonała. Z tego, co wiemy to był producent domów, zatem uzyskałem naprawdę niesłychanie niskie ceny. Jestem zadowolony, albowiem całą pracę wykonali niesłychanie solidnie.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Mam na działce rekreacyjnej taki dom z drewna w cenie bardzo niskiej. Firma wszystkim się zajęła, dlatego mnie nic nie interesowało. Tylko fundament sam robiłem, a tak to oni wszystko już wykonali. Długo im to nie zajęło, bo mają w tym naprawdę dużą wprawę.

56_@qwer

Posty: 6

 
Posiadamy dom z bala parterowy i był bardzo tani. Wybrałem bale toczone o grubości dwadzieścia centymetrów. Z tego, co wiem to można mieć cieńsze, ale i grubsze. Najgrubszy, jeśli dobrze pamiętam ma trzydzieści dwa centymetry, ale wtedy już cena jak dla mnie jest wysoka. Oferta jest bardzo dobrze przygotowana.

Oct714

Posty: 14

 
Trzeba przejrzeć inne projekty domów z bala, a wówczas łatwiej będzie coś pod swoje wymagania dopasować. Każdy ma różne oczekiwania. Mnie wystarczył mały domek na działkę, lecz jeśli miałbym go stawiać, jako całoroczny do mieszkania, na co dzień to musiałby być o dużo większe. Firma do wszystkiego się dostosowuje.

Marioleczka

Posty: 2

 
Obecnie można zamówić domy z bala w cenie, jaka jest zadowalająca dla każdego. Murowany dom nie będzie tak efektowny i ciepły, dlatego lepiej będzie postawić na drewno.

Rocka2

Posty: 10

 
Podobają mi się nowoczesne domy z bali, ale niestety nie mam działki. Może za kilka lat coś się zmieni i wtedy ten dom wreszcie u mnie powstanie. Uwielbiam drewno i czuje się w takich domach bardzo dobrze. Na razie pozostaje mi w nich mieszkać tylko na wakacjach.

mnichest

Posty: 4