gdzie kupić naturalne kosmetyki

gdzie kupić naturalne kosmetyki

Jakimi kosmetykami realnie udało się wam pokonać problemy dermatologiczne? Szukam inspiracji, bo mam mocno spuchniętą twarz przez maseczkę. Nie chce mi się już praktycznie z domu wychodzić.

Klarkaa45

Posty: 1

 
Jeżeli przekroczyłaś 30 lat to może Naturikke, bo akurat w tym wymiarze kremy się wyróżniają. Kolejna sprawa to bogaty skład aktywny. W kremie masz całą masę witamin, kwas hialuronowy, składniki azjatyckie, potwierdzone technologie. Efektywność kosmetyku możesz nawet samodzielnie potwierdzić, bo właściwie wszystkie informacje udostępniają.

W drogerii odkryłam kosmetyki Naturikke i od tamtej pory regularnie kupuję, albo w ich sklepie internetowym, albo bezpośrednio na Allegro, bo mam lepsze warunki wysyłki trochę. Naturalny kolagen mi głównie pomaga, bo jednak skóra w wieku 40 lat potrzebuje takiego dodatku, właściwie codziennie. Kremy poza tym pięknie zapakowane. Jak otwierasz to przyjemny zapach się roztacza. Doceniam to, nie czuć takiej typowej chemii z tych kosmetyków.

Klara323

Posty: 2

 
Mi chodzenie w maseczce faktycznie pogorszyło cerę. Kosmetyki premium jeszcze temat ratują, ale ciekawe, jak długo jeszcze?

Lupusx

Posty: 5

 
Też używam tych kosmetyków i mogę potwierdzić wszystko, o czym koleżanka wspomniała. O tyle dobrze, że na Allegro wszystko jest praktycznie, albo w popularnych drogeriach. Jak masz jakieś karty rabatowe, czy punkty to tym lepiej wyjdzie cenowo.

Klara323

Posty: 6

 
Tak, Krystyna Janda promuje markę, w sumie całkiem zaufana sprawa. Nie widziałam nigdzie negatywnych opinii o tych kosmetykach, a to jednak dużo znaczy.

Jasio234

Posty: 3

 
Bomba witaminowa na twarz, to mi się bardzo podoba. Jeszcze pomyślałam, żeby te kosmetyki uzupełnić kroplówką witaminową właśnie. Raz na pół roku można tak spróbować zadbać o siebie.

labuh

Posty: 3

 
To prawda, dużo promocji w ostatnim czasie, ciągle o coś nowego rozwijają katalog. Jeszcze muszę wspomnieć o ich fantastycznych maseczkach. Relaks na całego i fajny zapach. Kosmetyki z pewnymi wrażeniami zmysłowymi nawet bym powiedziała, rzadko spotykana sprawa.

frustrus

Posty: 4