gabinet kosmetyczny kraków, czy znacie ?

gabinet kosmetyczny kraków, czy znacie ?

Chciałabym podreperować stan skóry na twarzy przy trądziku. Może polecacie jakiś konkretny zabieg i gabinet kosmetyczny w Krakowie? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Nikiiii

Posty: 6

 
A pamiętacie o tym, żeby zwracać uwagę na czystość i sterylność w gabinecie kosmetycznym w Krakowie, na jaki się zdecydujecie? Koleżance przydarzyła się niezła historia. Nie będę opisywać, tylko zwracam uwagę na tę kwestię. To najważniejsze, natomiast to jest już widoczne na pierwszy rzut oka, więc raczej trudno nie zobaczyć.

@marcelko

Posty: 10

 
Od dłuższego czasu korzystam z usług Muneca w Krakowie https://www.munecakrakow.pl. Uważam, że to bardzo dobry salon kosmetyczny, który ma wystarczająco dużo profesjonalnych zabiegów.

yetsize22

Posty: 13

 
Też wiele dobrego słyszałam o Muneca. Mają niezmiernie dobry sprzęt i fachowych pracowników. Koleżanka wykonywała u nich jakiś doświadczony zabieg na twarz. Efekt jest wyborny, przebarwienia niewidoczne :) też się wybieram :D

lary0071

Posty: 13

 
Podobnie jak wy poszukuję salonu kosmetycznego w Krakowie. Mnie lecz zależy na zabiegach ujędrniających ciało. Słyszałam, że są dość skuteczne. Jak korzystaliście, to może coś na ich temat powiecie. Z góry dziękuję.

E-GOista

Posty: 5

 
Najlepsze efekty zabiegów są rzeczywiście wtedy, gdy wykonuje je dobra kosmetyczka w Krakowie. Nie bez powodu nie zmieniam swojej, bo jest doświadczoną osobą, która zna się na swoim zawodzie. Jestem zadowolona, ponieważ w końcu moja skóra zaczęła wyglądać na zdrową, a ja czuję się atrakcyjnie.

Sewerynus

Posty: 9

 
Myślałam o tym, żeby sięgnąć z jakiegoś takiego profesjonalnego zabiegu, lecz musiałabym być pewna, że to dobra kosmetyczka w Krakowie. Dużo słyszałam, że takie zabiegi potrafią narobić wiecej szkody niż pożytku.

tadekw7

Posty: 29

 
Myślałam o tym, żeby skorzystać z jakiegoś takiego profesjonalnego zabiegu, ale musiałabym być pewna, że to dobra kosmetyczka w Krakowie. Dużo słyszałam, że takie zabiegi potrafią narobić więcej szkody niż pożytku.

ekspercik

Posty: 17

 
Dokładnie tak jest. Najważniejszy jest wywiad, dzięki któremu zabieg jest w pełni bezpieczny. Dużo słyszy się dziś na temat opłakanych skutków zabiegów upiększających. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej wykonywałam w renomowanym salonie urody w Krakowie, dlatego nie bałam się. Przeprowadzili konsultacje, więc wszystko było bezpiecznie.

marcin88

Posty: 10

 
Niesłychanie istotne jest też to, żeby kosmetyczka przeprowadziła pierwszy wywiad. Takie konsultacje zapewnia Muneca w Krakowie. Polecam za profesjonalizm.

barca 29

Posty: 8