do ilu dni muszę zarejestrować pojazd, gdzie znajdę ?

do ilu dni muszę zarejestrować pojazd, gdzie znajdę ?

Nie zdążyłem z rejestracją pojazdu. Teraz moje pytanie ile kary za brak przerejestrowania pojazdów przewidują?

Lesny

Posty: 1

 
Niestety rejestrować trzeba na czas. U nas są takie kolejki, iż świecie trzeba się ustawiać żeby się tam otrzymać, niemniej jednak nie ma niestety innego wyjścia.

Donayo

Posty: 21

 
Z tego, co wiem rejestracja to jeszcze nic, ale o wiele gorzej jest z tym zgłoszeniem. Jeśli się tego na czas nie zrobi to już niestety na sto procent otrzymamy karę. Zaczyna się od 200 złotych, a kończy na tysiącu. Nie opłaca się ryzykować.

Grabow12

Posty: 5

 
Nic się nie zmieniło, bowiem ilość czasu na przerejestrowanie pojazdów zostaje taka sama. Mamy trzydzieści dni i w poniektórych miastach wcale nie będzie nam prosto się tego terminu trzymać. Kolejki są niezwykle spore, wobec tego trzeba od razu po pozyskaniu umawiać termin przerejestrowania.

Jasio234

Posty: 2

 
Od sporo lat nic się nie zmienia z terminem na rejestracje pojazdów i jest to trzydzieści dni. Niewątpliwie mało, kto się tego trzyma. Brak czasu, niemniej jednak i chęci, wobec tego tak się dzieje.

gość45

Posty: 7

 
Trzeba dokładnie wszystko sprawdzać. Wiem, że jest strona, na której można sprawdzić do ilu dni musicie zarejestrować pojazdy. W kilka chwil. Wyjaśni się sprawa i wiemy, że trzeba do daty podanej przerejestrować i zgłosić pojazd. Ryzykowanie tutaj nic nie da, bo otrzymamy wysoką karę z urzędu, a to nam się nie opłaca.

Kitas

Posty: 5

 
W prosty sposób można sprawdzić, jakie terminy na rejestracje pojazdów obowiązują. Wystarczy wejść na stronę https://www.terminnarejestracje.pl. wpisujemy datę z umowy i otrzymujemy datę, do jakiej auto ma być przerejestrowanej.

namok

Posty: 3

 
Nie zastanawiałem się ile mam czasu na zgłoszenie nabycia pojazdu, bo robię to od razu. Zawsze wszystkie formalności załatwiam od ręki. Wiem, że jeśli się czegoś nie zrobi od razu to później człowiek zapomina i są z tego same problemy. Tego przecież nie chcemy.

Aniusiaaa1

Posty: 3