archiwizacja dokumentów kadrowych, szukam !

archiwizacja dokumentów kadrowych, szukam !

Dzień dobry, szukam dobrego systemu erp, polecicie mi coś konkretnego?

alibuś34

Posty: 2

 
Cześć, słyszałem kiedyś o takiej stronie, coś związane z systemami erp. Na ich stronie internetowej mogło się odnaleźć najlepszych dostawców erp. Wiecie może co to za strona?

Oct714

Posty: 14

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, ale to jest bardzo mała ilość.

kerad17

Posty: 9

 
O systemach erp odnajdziesz wszystko na tej stronie https://kaizen.info.pl. Są tam zawarte sporo informacji na temat firm, zarządzania i różnych technik by poprawić inne rzeczy w firmie.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Wydaję mi się, że na forum każdy będzie polecał swój system. Jednakże wejdź na inne rankingi dostawców erp i poczytaj inne opinie na temat danych firm.

345_14

Posty: 13

 
Zarządzanie firmami to bardzo uciążliwy kawałek chleba. Jeżeli się znamy na informatyce to możemy znaleźć w internecie ciekawe rozwiązania w internecie, jakie pomogą nam zarządzać różnymi rzeczami.

xtigerx

Posty: 10

 
Metoda kaizen jest podobno świetna. Słyszałam o niej od kolegi, który prowadzi firmę. Właśnie również szukam informacji na ten temat, ponieważ bardzo mnie on zaciekawił. Chętnie sprawdzę różne strony internetowe polecane przez was.

TomekK 

Posty: 4

 
Metoda kaizen jest systemem małych kroczków, dzięki czemu w wolnym odstępie czasu możemy dojść do sukcesu w firmie lub w życiu prywatnym.

waldek3551

Posty: 6

 
Powiem wam, iż wiem jakie jest uciążliwe archiwizacja dokumentów kadrowych. Jednakże teraz są stosownie stworzone programy do takich rzeczy, więc nie trzeba się męczyć.

phonik

Posty: 15

 
Wiesz co musisz powiedzieć, co wiesz na temat systemów erp i co chciałbyś uzyskać w własnej firmie. W ten sposób może będe w stanie Ci pomóc.

Fin56

Posty: 6